U Domu kulture u Klokotiču održano je 7. izdanje stolnoteniskog natjecanja pod nazivom “Kup hrvatske manjine iz Rumunjske u stolnom tenisu”.

Organizator ovog natjecanja bio je Zajedništvo Hrvata u Rumunjskoj, a najbolji su se pokazali u žestokoj borbi za titulu.

Leonardo Gerga iz Lupaka osvojio je prvo mjesto u kategoriji do 15 godina, dok je Marcel Filka iz Jabalča osvojio prvo mjesto u kategoriji do 50 godina. Ivan Birta iz Klokotiča zasluženo je ponio titulu pobjednika u kategoriji iznad 50 godina.

Ovo natjecanje nije samo bilo prilika za sportsko nadmetanje, već i za druženje i jačanje veza među Hrvatima u Rumunjskoj. Čestitamo svim pobjednicima i želimo im još mnogo uspješnih turnira i zajedničkih aktivnosti u budućnosti.

Autor: CroExpress Datum objave: 18.03.2024.