Renato Osmanović u kategoriji 51 kg i Marko Milanović u 92 kg osvojili su prva mjesta u svojim težinskim kategorijama, istaknuli su u svom priopćenju iz Hrvatskog hrvačkog saveza.

U Zagrebu se ovih dana održao jaki međunaordni UWW turnir u hrvanju GR i WW načinom za uzrast kadetkinja i kadeta.

Uz sudjelovanje preko 140 hrvačica i hrvača iz 13 zemalja, unatoč ograničenjima zbog COVID-19 pandemije, preko Live Stream servisa ljubitelji hrvanja mogli su pratiti odlične, zanimljive i atraktivne borbe u odličnoj organizaciji Saveza hrvačkih športova grada Zagreba.

Ekipno su nakon završetka svih borbi najuspješniji bili reprezentacija Mađarske, ispred reprezentacije Hrvatske i Poljske u uzrastu kadeta, dok je u uzrastu kadetkinja ekipno prvo mjesto također osvojila ekipa Mađarske, ispred ekipe Hrvatske i Švicarske.

Renato Osmanović u kategoriji 51 kg i Marko Milanović u 92 kg osvojili su prva mjesta u svojim težinskim kategorijama, istaknuli su u svom priopćenju iz Hrvatskog hrvačkog saveza.

“Na današnjem UWW međunarodnom turniru Croatia Open sudjelovalo je 100 hrvača i 41 hrvačica iz 13 zemalja što ovaj Zagreb Open čini najjačim u svojoj 30-godišnjoj povijesti.

Hrvatska hrvačka muška reprezentacija zauzela je izvrsno ekipno 2.mjesto dok je Hrvatska hrvačka ženska reprezentacija osvojila ekipno 3. što je izvrstan pokazatelj rada u klubovima i reprezentaciji!

Za Hrvatsku je nastupilo 25 hrvača i 11 hrvačica, a najzapaženije rezultate su postigli: