Autor: Z.S./Koprivnica.net
Brojne izbjeglice presretne su dok dobiju komad kruha ili bočicu vode, no ima i onih kojima to očito ništa ne znači. S mađarske strane ilegalnog graničnog prijelaza dosta donacija dobivenih i u Hrvatskoj pobacano je u žbunje i po podu. Ne samo da prave smeće, nego to nije niti lijepo od njih s ljudske strane, piše Koprivnica.net. Jedan djelatnik HŽ-a rekao je za portal da hranu, piće i ostale potrepštine masovno ostavljaju i u vlakovima. 

Bapska, Šarengrad (foto: Ivica Novak):
Datum objave: 25.09.2015.

